Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 115
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1731564
30649
318
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1062510
30650
318
17000
Numismatik
Asszonyi Tamás (1942-) DN 12db "Horoszkóp" Br emlékérem, mindegyik eredeti tokban (48mm) T:2
1752723
30651
318
Numismatik
Bajnok Béla (1937-) / Szabó Géza (1939-) 1990. "Magyar Köztársaság kikiáltása emlékére / Republica Hungariae" Ag emlékérem, peremen "SzG" fémjel (35,84g/0.835/42,5mm) T:1- 1753157
30652
318
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "1918" jelzett Ag érem füllel, az 1918-as dátum gravírozva (21,57g/0.900/38mm) T:2,2- 1755563
30653
318
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1936. "Z. Zorkóczy Samu" Br emlékérem gravírozva. "Z ZORKÓCZY SAMU EMLÉKÉREM 1936 - ORSZÁGOS MAGYAR BÁNYÁSZATI ÉS KOHÁSZATI EGYESÜLET" (50,5mm) T:2
1755904
30654
318
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1940. "Országos Magyar Lövész Szövetség 1871 / Bajnokság 1940" fém emlékplakett hátoldalán "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (70x50mm) T:2 patina 1750943
30655
318
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) DN Görög harcos babérkoszorúval Br plakett márványlapra erősítve (39x61mm) T:2 1748356
30656
318
Numismatik
Bogár Lívia (1957-) 1984. "MÉE - Keszthelyi Csoport 15 éves / Dunántúli Éremgyűjtők X. Találkozója Keszthely" jelzett Ag emlékérem (3,58g/0.800/16mm) T:2 Adamo KE35 1748357
30657
318
Numismatik
Bogár Lívia (1957-) 1987. "MÉE-Keszthely / III. Numizmatikai Nyári Egyetem" jelzett Ag emlékérem (3,63g/0.835/15mm) T:1- Adamo HB4a 1731321
30658
318
Numismatik
Bognár György (1944-) 1984. "MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója" Ag emlékérem (41,42g/0.640/42,5mm) T:1,1- kis patina Adamo GS2 1752259
30659
318
Numismatik
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1955. "Magyar Kémikusok Egyesülete - Than Károly emlékérem / Egyesületi életünk terén kifejtett tevékenységért" Br emlékplakett dísztokban (75mm) + A tokban még 1942. "Petőfi Sándor 1848" a Magyar Történelmi Emlékbizottság felkérésére Pátzay Pál által tervezett jelvény (17x25mm) T:2 1753361
30660
318
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) 1977. "Bibó István 1977" Br emlékérem (84mm) T:2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF