Antik Zahl der Lose: 23
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1764442
11065
319
Antique
Ólomkristály tartó, monogramos ezüst(Ag) fedéllel, jelzett, az üveg alján karcolásokkal, apró csorbákkal, d: 9 cm 1743641
11066
319
30000
Antique
5 db bronz kínai pecsétnyomó, Fő kutyák, teknős, / Chinese seal makers bronze turtle, Pho dogs, cca 3x2,5 cm
1733174
11067
319
32000
Antique
Ezüst (Ag.) nyeles saláta és szárnyas szervírozó készlet, eredeti hiányos dobozában, jelzett, h:19-31 cm, összesen:5 db 1718167
11068
319
24000
Antique
Nem használt, török fejes tajtékpipa eredeti dobozában / Limestone pipe 17 cm
1716694
11069
319
15000
Antique
cca 1920-1940 Budapest címer, bronz, préselt, furatokkal, 16x15 cm.
1716843
11070
319
26000
Antique
cca 1920-1940 Budapest címer, bronz, préselt, 17x14 cm.
1384774
11071
319
Antique
Nemesfa sétabot, figurális, faragott fej díszítéssel / Noble wood stick. 103 cm 911310
11072
319
Antique
Gazdagon díszített antik asztali fa doboz, sérült, kulcs nélkül, 23×31 cm
1761465
11073
319
Antique
Antik fajansz tál Budapest Szabadság tér képpel, fém kerettel és füllel, jelzés nélkül, d: 20 cm
1690856
11074
319
Antique
Ezüst (Ag.) nyelű kések, jelzett, összesen:3 db, h:21-27 cm
1690854
11075
319
24000
Antique
Ezüst (Ag.) nyelű sajt és tortaszelő, jelzett, h:22-25 cm
1762210
11076
319
Antique
cca 1800 jelzett ón tányér, repedéssel, d: 20,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF