Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 49
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1762024
10500
319
3800
Ex libris - small-graphics
Bajor Ágost (1892-1958): Jobb időket 1936-ban. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 9,5×7 cm 1562177
10501
319
48000
Ex libris - small-graphics
1746241
10502
319
Ex libris - small-graphics
Börge Elwi Carlson (1917-2001): 2 db ex libris. Linó, papír, egyik jelzett, 11×4 és 9×6 cm
1419437
10503
319
Ex libris - small-graphics
Deák Ferenc(1935-2013): 14. Internationale Ex libris-Kongres. Színes rézkarc, papír, jelzett, 12x6 cm 1595017
10504
319
Ex libris - small-graphics
Heiner Dikreiter (1893-1966): Aug-Sep 1922 sind wir Tirol. Rézkarc, papír, jelzett, 13,5×15,5 cm
1562154
10505
319
Ex libris - small-graphics
Bruno Héroux (1868-1944): Ex libris Richard Gloeck. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 11×7,5 cm 5
1760043
10506
319
Ex libris - small-graphics
John William Jameson (1882-1939): Ex libris Fritz Volkmar, klisé, papír, jelzett, 14×9,5 cm 1760101
10507
319
Ex libris - small-graphics
John William Jameson (1882-1939): Ex libris Oliver Clement Sheean, klisé, papír, jelzett a klisén, 7,5×11,5 cm 1741976
10508
319
Ex libris - small-graphics
Kórusz József (1927-2010): Halászok. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 8×14 cm 1746282
10509
319
Ex libris - small-graphics
Michael Kundy (1953-): Ex libris Otto Holl. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, 14×7 cm
1627125
10510
319
Ex libris - small-graphics
Melczer János: Ex eroticis. Rézkarc, papír, jelzett a karcon (MJ), 11×6,5 cm
1649663
10511
319
Ex libris - small-graphics
Menyhárt József (1901-1976): Erotikus ex libris Galambos Ferenc. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 9×5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF