Batári László (1920-1997): Sáregresi táj. Olaj, farost, jelzett, 60×80... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/319/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~2/Batari-Laszlo-1920-1997-Saregresi-taj-Olaj-farost-jelzett-60C39780-cm~II1592318
1592318
10025
319
Beschreibung: Batári László (1920-1997): Sáregresi táj. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm
: vörös_iván