10080. 319. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
7 000 HUF 18,57 EUR, 20,00 USD
0 HUF
Farkasházy Miklós(1895-1964): Napozó nő. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×25 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván