10404. 319. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF 13,26 EUR, 14,29 USD
0 HUF
Jelzés nélkül: Híd a falunál, olaj, vászon, üvegezett fa keretben, 40×55 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván