cca 1904-1905 Kelet Ázsia legújabb térképe - Orosz-japán háború harcászati térképe. Bp., Grünbaum Ármin, Korvin-testvérek-ny., a hajtások mentén szakadásokkal, 40x59 cm.
cca 1910 Katonai területi és kiegészítő kerületi beosztás. 1:3000.000, Cs. és Kir. Geographiai Intézet, színes litográfia, szakadozott, hajtásnyomokkal, gyűrődésekkel, 41x51 cm.
1918 Somogy vármegye közúti és kőbánya térképe, 1:200.000, Bp., Klösz György és fia Térképészeti Műintézete, megviselt állapotban, sérült, szakadt, gyűrött, foltos, 74x60 cm
cca 1933-1936 Deutschland - Das Schöne Reiseland, illusztrált, rajzos Németország térkép, Berlin, Reichsbahnzentrale für den Deutschen Reiseverkehr, szakadt, az egyik sarkánál, hiánnyal, 58x81 cm.
cca 1940 A "Felvidék" Közigazgatási Térképe, 1:900.000. Az alaptérképet tervezte és rajzolta Kogutowitz Manó, Budapest, é.n , Magyar Földrajzi Intézet Rt., szakadt borítóval, 74x38 cm