16261.
319. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
Babits Mihály: Halálfiai. Propagandakiadás. Bp.,(1935), Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas,foltos borítóval, kissé sérült fűzéssel.