16335.
319. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Dr. Preszly Elemér: Ősz. Váci könyvek 29. Vác, 1941, Váci Múzeum-Egyesület. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, ajándékozási sorokkal.