16334.
319. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Gerolamo Rovetta: A nagyravágyás átka. Bp, 1905, Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.