15978.
319. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 800 HUF
7,43 EUR, 8,00 USD
Göre Gábor (Gárdonyi Géza): Göre Martsa lakodalma Bp., 1925, Globus. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói javított, festett, aranyozott egészvászon kötésben