16118.
319. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Göre Gábor (Gárdonyi Géza): Tapasztalatok Bp., 1925, Globus. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben