16321.
319. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Gyóni Géza: Élet szeretője. Versek 1909-1914. Bp., 1918, Athenaeum. Második kiadás. Átkötött kopottas félvászon-kötés, belül jó állapotban. Prüner Arnold címlapjával, könyvdíszeivel és keretléceivel.