16283.
319. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
Hárs László: Fordított esztendő. Kassovitz Félix rajzaival. Bp., 1958, Móra. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.