16059.
319. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Idézetek tára. Szerk.: Dvorzsák János. Bp., 1883, "Hunyadi Mátyás" Intézet. Kiadói festett egészvászon kötés, kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, ceruzás jegyzettel.