15977.
319. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Jókai Mór: Kárpáthy Zoltán. Jókai Mór művei Centenáriumi Kiadás VI-VII. kötet. Bp., 1925, Franklin-Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.