16043.
319. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Kisfaludi Kisfaludy Sándor minden munkái. II. kötet. Kiadta Toldy Ferenc. Pest, 1847, Heckenast Gusztáv. Félvászon kötés, kopottas állapotban.