16254.
319. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Kosztolányi Dezső: Elsüllyedt Európa. Sajtó alá rendezte és bevezetőt írta Illyés Gyula. Kosztolányi Dezső hátrahagyott művei VII. kötet. Bp.,(1943), Nyugat. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel.