15980.
319. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Pici Palkó és egyéb gyerekmesék. Az Otthon Könyvtára. Bp.,1907, Phönix Irodalmi Rt., (Jókai Könyvnyomda-ny.), 237+3 p.+ 5 t. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott szecessziós egészvászon-kötés, Dörner és Heimberg-kötés, márványozott lapélekkel, ajándékozási sorokkal és névbejegyzéssel, jó állapotban. Ritka!