16284.
319. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Rachel Field: Hitty. Ifjúsági regény. Fordította Kassai Zoltán. A fedőlap és szövegközti rajzok Máday Gréte munkái. Bp., 1948, Révai. Kiadói kopottas félvászon-kötés.