Wilde Oszkár: A kritikus mint művész. Tanulmányok. Fordította: Benedek Marcell. Wilde Oszkár összes művei. Bp.,é.n.,Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas gerinccel.