15591.
319. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Bidstrup karikatúrái. Bp.,1962, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.