Pór Antal: Szent István Király. és Hunyady János egybekötve. Pest, 187... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/319/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~1500004/Por-Antal-Szent-Istvan-Kiraly-es-Hunyady-Janos-egybekotve-Pest-1871-Szent-Istvan-Tarsul~II1741097
1741097
15434
319
Books: History
Beschreibung: Pór Antal: Szent István Király. és Hunyady János egybekötve. Pest, 1871, Szent-István Társulat. Sérült félvászon kötésben.
: vörös_iván