15325. 319. Gelaufene Fernauktion Bücher: Geschichte
1 200 HUF
0 HUF
Szekfű Gyula: Bethlen Gábor. Bp.,1929, Magyar Szemle Társaság. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván