15689.
319. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 600 HUF
9,55 EUR, 10,29 USD
Dr. Hoor Károly: A szemészet tankönyve. Bp., 1912, Universitas Könyvkiadó Társaság. Átkötött kopottas félvászon-kötés, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.