15681.
319. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Dr. Scheiner, J[ulius]: Népszerű asztrofizika. Fordította: Dr. Wodetzky József. Bp., 1916, Természettudományi Társulat. Kiadói díszes egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötésben, kopott, foltos borítóval.