15688.
319. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 600 HUF
9,55 EUR, 10,29 USD
Ferenczy L. Tamás: Hangyaállam és felhőkarcoló. Bp.,1937, Dante. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal, fotókkal illusztrálva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.