Literatur zur Fotografie Zahl der Lose: 18
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1757806
12420
320
3200
Literature about photography
Fotózással kapcsolatos könyv tétel, Hafa Könyvtár és EFA fotokönyvek sorozatból, összesen 4 db: Hevesy Iván: Az éjjeli felvétel, A mélységi élesség, Fényképezés túrán és utazáson. Haller F. G.: Fény és kép. 1754846
12421
320
Literature about photography
Szakál Géza: A gyakorlati fényképezés. Kézikönyv kezdő és haladottabb amatőröknek. Útmutató a művészi fényképezés elsajátítására. Bp.,1917, Athenaeum, 232 p.+ 8 t. + 1 kihajtható melléklettel. Harmadik, javított és bővített kiadás. Átkötött kopottas félvászon-kötés, az eredeti borítót az elülső borítóra kasírozták, kopott, foltos, a gerincen kis sérüléssel, csak nyolc táblával. 1757767
12422
320
Literature about photography
Raffay Anna-Papp János: Fény-árnyék a keskenyfilmben. Filmsorozat I., Bp., 1972, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben.
1757777
12423
320
Literature about photography
Kunfalvi Rezső: A fényképezés kis iskolája. Bp., 1954, Könnyűipari Kiadó. Kiadói papírkötésben.
1754775
12424
320
Literature about photography
Kern és Társa. Fotóárjegyzék. Bp.,é.n., Tolnai-ny., 64 p. Kiadói tűzött papírkötés, a borítón apró gyűrődésekkel.
1754768
12425
320
2200
Literature about photography
1941 Wanaus Károly értesítő. 1941 ősz-tél. Bp., 1941, Máté Ernő-ny., 14+2 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé szakadt borítóval.
1754829
12426
320
Literature about photography
1939 Chmura Foto 1939-1940. Árjegyzék. Bp.,1939, Athenaeum, 23 p. Kiadói papírkötés.
1754718
12427
320
Literature about photography
1754837
12428
320
Literature about photography
1938 Hatschek és Farkas fotó, amatőrmozi, optikai és rádiószaküzlet, foto-mozilaboratórium. 81. képekkel illusztrált téli árjegyzéke. A borító Irsai István (Peszach Ir-Sai,1896-1968) munkája. Bp.,1938, Tolnai-ny.,26+14 p. Kiadói papírkötés.
1754717
12429
320
Literature about photography
1937 Chmura Foto 1937-1938. Árjegyzék. Bp.,1937, Athenaeum, 79 p. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen, de egyébként jó állapotban.
1754712
12430
320
Literature about photography
1936 Chmura Foto 1936-1937. Árjegyzék. Bp.,1936, Athenaeum, 78 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban
1754825
12431
320
2200
Literature about photography
1936 Hatschek és Farkas fotó, amatőrmozi, optikai és rádiószaküzlet, foto-mozilaboratórium. 75.. képekkel illusztrált katalógusa. Bp.,1936, Tolnai-ny., 95+16+16 p. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, javított gerinccel.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF