11069.
320. Gelaufene Fernauktion
Stich
11 000 HUF
29,18 EUR, 31,43 USD
cca 1900 Rókavadászat, színes litográfia, Francis Calcraft Turner "Bachelor's Hall: Fox Hunting" című festménye alapján, üvegezett fa keretben, 36×28 cm