17196.
320. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
Mereskovszkij munkái sorozat 7 kötete.(6 mű 7 kötetben.) Bp.,é.n.,Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval.