17079.
320. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Radványi Kálmán: Nyugat országain keresztül. Márton Lajos borító grafikájával. Bp.,1924, "Magyar Jövő." Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.