16498.
320. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
Berzeviczy Albert: A tájképfestés a XVII. században. Bp., 1910, MTA. Kiadói egészvászon kötés, Bp. Müller György könyvkötészete, fekete-fehér illusztrációkkal.