16564.
320. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 200 HUF
Kaján Tibor: Kaján rajzok. Bp., 1955, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel. Megjelent 3150 példányban.