16496.
320. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Modern magyar festőművészek. A modern magyar festészet fejlődése. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., Hornyánszky V. Cs. és Kir. Udvari Könyvnyomdája. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötésben, gerincén kis kopással, jó állapotban