30464.
320. Gelaufene Fernauktion
Moderne Beischläge, Fantasiemünzen
2 000 HUF
Ifj. Szlávics László (1959-) DN "Szent Korona emlékérem" részben aranyozott, peremén jelzett Ag emlékérem (10g/0.925/30mm) + 2011. "Nagy Magyarok / Szent István 1000-1038" aranyozott Cu emlékérem (40mm) T:PP