10248. 321. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
7 500 HUF 19,89 EUR, 21,43 USD
0 HUF
Szász Endre (1926-2003): 2 db rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, 16×9,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván