11151. 321. Gelaufene Fernauktion Porzellan
22 000 HUF
0 HUF
Herendi csipkebogyó mintás teás csésze és alj (6db), apró süteményes készlet ( 7db), kopott aranyozás, jelzett, d:17,5 cm (6×), 31,5×14,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván