11043.
321. Gelaufene Fernauktion
Stich
60 000 HUF
162,16 EUR, 176,47 USD
Grandville, J.J.: Les Fleurs animees. I. Paris, 1847. Gonet. 28 színezett acélmetszettel. Aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. jó állapotban / 28 colored steel engraving. In gold plated linen binding.