16144.
321. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Bradford Washburn: Vakáció az alpesekben. Bp.,é.n., Singer és Wolfner, 160 p.+ 16 t. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.