16187.
321. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
G. Donáth Blanka: Kati öltözködik. Kolozsvári Pál rajzaival. Bp.,1957, Móra. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.