16312.
321. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Gaal Mózes: Hősök regéje. Első rész: Achilles haragja. Második rész: A bujdosó király. Egy kötetben. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,[1927], Singer és Wolfner. Két színes egészoldalas címképpel, egészoldalas és szövegközti illusztrációval. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, kis folttal az elülső kötéstáblán.