16350.
321. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Guruljborsócska. A Szovjetunió népeinek meséi. Szerk.: Kroh László. Fordította Drávai Gizella. L. Leviczkij rajzaival. Ungvár (Uzshorod), 1958, Kárpátontúli Területi Kiadó. Kiadói kopottas félvászon-kötés.