16111.
321. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 600 HUF
6,90 EUR, 7,43 USD
Idézetek tára. Szerk.: Dvorzsák János. Bp., 1883, "Hunyadi Mátyás" Intézet. Kiadói festett egészvászon kötés, kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, ceruzás jegyzettel.