16280.
321. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Kosztolányi Dezső: A rossz orvos. (Kis regény. Bp.,1921, Pallas. Első kiadás. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés. Kosztolányi Dezső első regénye.