16377.
321. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Nyírő József: Madéfalvi veszedelem, Uz Bence. Kolozsvár, Budapest, Erdélyi Szépmíves Céh, Révai Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.