16351.
321. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
4,77 EUR, 5,14 USD
Paulini Béla: Dugasz Matyi birodalma. A szerző rajzaival. Bp.,1958, Móra. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.