16446.
321. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
V. Oszejeva: A varázsige. A Davidova rajzaival. Fordította Bene Sándor. Bp., 1953, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, a borítón tollas firka, laza fűzéssel.