16378.
321. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Vörösmarty-album. A költő életrajza és válogatott versei. Szerk.: Salusinszky Imre. Bp., 1909, Wodianer. Enyhén kopott, díszes, aranyozott, festett vászonkötésben, egyébként jó állapotban.