1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Magyarországi rendeletek tára. Negyvenhetedik folyam. 1913. Főbizományos: Tisza Testvérek. Bp.,1913, Pesti Könyvnyomda Rt.,999-2017 p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, a kötéstáblák megtörtek sérültek, az utolsó pár lap (4-5) kissé viseltes. A M. Kir. Belügyminisztérium bélyegzőjével.