11053. 322. Gelaufene Fernauktion Antik
3 000 HUF
0 HUF
Ezüst nyeles (Ag.) tortalapát, puttós díszítéssel, jelzett, mesterjeggyel (SE), a fogója tetején sérült, h:31 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván